Tom Odell wraca do Polski

Koncerty
2018-09-04
Tom Odell wraca do Polski

Tom Odell, w ramach promocji najnowszego albumu „Jubilee Road”, wystąpi na dwóch koncertach w Polsce. Odbędą się one 25 stycznia 2019 w krakowskiej Tauron Arenie i dzień później na warszawskim Torwarze.

Tom Odell zadebiutował w 2012 roku EPką „Songs from Another Love”, która została przyjęta przez słuchaczy i krytyków z wielkim entuzjazmem i zwróciła na niego uwagę wielu wpływowych dziennikarzy muzycznych. Ważnym osiągnięciem w dorobku artysty jest zdobycie BRITs’ Critics’ Choice Award – nagrody, którą we wcześniejszych latach wygrały m.in. Florence & The Machine czy Adele. Rok później, nakładem Columbia Records, ukazał się debiutancki longplay Odella „Long Way Down”. Przed premierą swojego pierwszego krążka Odell wystąpił jako support grupy The Rolling Stones w Londynie, co bez wątpienia pomogło mu osiągnąć większą popularność. Od momentu wydania debiutanckiego albumu kariera Odella rozwija się bardzo prężnie. Dowodem tego była druga płyta – „Wrong Crowd” (2016). Krążek zebrał doskonałe opinie, a artysta wyprzedał w Polsce takie sale jak warszawski Torwar czy Hala nr 2 Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Najnowsza płyta Odella, „Jubilee Road” ujrzy światło dzienne 12 października. Album promuje singiel „If You Wanna Love Somebody”, który stylistycznie wpasowuje się w debiut i ma ogromną szansę na powtórzenie sukcesu najpopularniejszej ballady Brytyjczyka – doskonale w Polsce znanej – „Another Love”.

25 stycznia 2019
Kraków / Tauron Arena, ul. S. Lema 7

Wydarzenie na Facebooku

26 stycznia 2019
Warszawa / COS Torwar, ul. Łazienkowska 6a

Wydarzenie na Facebooku

Bilety trafią do sprzedaży w czwartek, 6 września o 10:00.

Wejściówki dostępne będą w stałych punktach sprzedaży: www.biletomat.pl, www.ticketmaster.pl, www.ebilet.pl, www.ticketclub.pl, www.empikbilety.pl oraz stacjonarnie w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn.

 

Koncerty

Tom Odell - Kraków

Tom Odell - Warszawa