Konkurs: wygraj bilet na koncert D.R.I!

Koncerty
2018-07-12
Konkurs: wygraj bilet na koncert D.R.I!

Weź udział w naszym konkursie i wygraj bilet na koncert amerykańskich prekursorów crossover - formacji D.R.I, która już 1 sierpnia wystąpi w poznańskim klubie u Bazyla.

Zespół D.R.I powstał w 1981 roku w Houston w stanie Teksas. W 1983 roku muzycy zarejestrowali debiutancki album Dirty Rotten LP, na którym znalazły się 22 utwory o łącznym czasie trwania zamykającym się w 18 minutach. Album odniósł znaczący sukces, a zespół stał się inspiracją dla innych muzyków i znacząco przyczynił się do powstania gatunku znanego jako crossover, łączącego wpływy thrash metalu i hardcore-punka.

Od tego czasu D.R.I stale koncertuje, a dziś cieszy się statusem ikony dla fanów gatunku na całym świecie. Amerykanie mają na koncie 7 albumów studyjnych, a ich dyskografię zamyka wydany w czerwcu ubiegłego roku mini album But Wait...There's More!

1.08.2018
Poznań / Klub u Bazyla
g. 19:00

Bilety:
75 - TUTAJ
80 - eventim.pl (media markt, empik, saturn), biletomat.pl
85 - w dniu koncertu

Wydarzenie na Facebooku

Konkurs:

Mamy do wygrania dwie pojedyncze wejściówki na koncert. Wystarczy na adres szymon.kubicki@magazyngitarzysta.pl przesłać maila o tytule D.R.I. Mail musi zawierać imię i nazwisko. Wzięcie udziału w konkursie równoznaczne jest z zapoznaniem się i zaakceptowaniem regulaminu konkursu. Konkurs trwa do czwartku (19 lipca) do północy.

Zdjęcie: Jana Perry

Koncerty

D.R.I - Poznań