Znamy supporty Hatebreed

Koncerty
2018-05-17
Znamy supporty Hatebreed

Przypominamy, że już 16 czerwca w poznańskim klubie U Bazyla wystąpi dowodzona przez charyzmatycznego Jameya Jastę formacja Hatebreed. Znamy zespoły, które otworzą koncert.

Niewiele jest zespołów, które tak sprawnie poruszają się między hardcorem, metalcorem, punkiem i thrashem. Do tych, którzy tę sztukę opanowali w sposób mistrzowski, bez żadnych wątpliwości należy powstała w 1994 roku w stanie Connecticut grupa Hatebreed.

W naszym kraju formacja gościła kilkanaście miesięcy temu, dając kapitalny koncert w Warszawie. Jameya wspierają w kapeli dwaj muzycy, z którymi zakładał Hatebreed, czyli basista Chris Beattie i gitarzysta Wayne Lozinak oraz dwaj muzycy, którzy dołączyli już w XXI wieku – Matt Byrne (perkusja) i Frank Novinec (gitara prowadząca). Ostatnią studyjną płytą Hatebreed jest wciąż, pochodząca z 2016 roku "The Concrete Confessional". Ale w 2017 roku jubileusze obchodziły dwa wcześniejsze wydawnictwa kapeli – "Satisfaction Is The Death Of Desire" (20-lecie) i "Perseverance" (15-lecie), więc można się spodziewać, że w Polsce zabrzmią kawałki także z tych albumów.

W roli supportów wystąpią polskie formacje Bloodstained i Unbeaten.

16 czerwiec 2018
Poznań, u Bazyla, ul. Norwida 18A

otwarcie klubu: 18:30
start: 19:00

Bilety:
70 PLN (przedsprzedaż)
80 PLN (w dniu koncertu)

Bilety: https://sklep.knockoutprod.net/pl/

 

Koncerty

Hatebreed - Poznań