Stu Larsen i Natsuki Kurai w Hydrozagadce

Koncerty
2018-05-15
Stu Larsen i Natsuki Kurai w Hydrozagadce

Agencja Go Ahead zaprasza na koncert Stu Larsena & Natsuki Kurai! Artyści wystąpią 26 października w warszawskiej Hydrozagadce.

Kariera Stu Larsena rozpoczęła się w 2014 roku z debiutanckim albumem "Vagabond", gdzie można było usłyszeć takie utwory, jak "Thirteen Sad Farewells" czy "San Francisco". Międzynarodowa trasa, na której występował między innymi z zaprzyjaźnionym, uwielbianym w Polsce Passengerem, przyniosła Australijczykowi rozpoznawalność na całym świecie. Przez lata artysta poszukiwał nowych inspiracji, podróżując pomiędzy ojczystą Australią, Hiszpanią i Japonią, by wydać zapowiadany na połowę czerwca 2017, nowy krążek "Resolute". Album powstawał więc w różnych sceneriach, od szkockiej wsi, przez apartament w Hiszpanii, po wojenne bunkry w Australii.

W tym roku Stu Larsen wraz z pochodzącym z Yokohamy Natsuki Kurai wydał EP-kę, zatytułowaną „Stu Larsen & Natsuki Kurai II”.

26 października 2018
Warszawa / Hydrozagadka, ul. 11 listopada 22

Miejsca sprzedaży biletów: www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.ebilet.pl, www.ticketmaster.pl oraz sklepy sieci Empik, Media Markt, Saturn

 

Koncerty

Stu Larsen & Natsuki Kurai - Warszawa