Wygraj bilet na koncert Yes feat. Jon Anderson, Trevor Rabin, Rick Wakeman!

Koncerty
2018-05-14
Wygraj bilet na koncert Yes feat. Jon Anderson, Trevor Rabin, Rick Wakeman!

Weź udział w naszym konkursie i wygraj bilet na koncert Yes feat. Jon Anderson, Trevor Rabin, Rick Wakeman, który odbędzie się już 3 czerwca w warszawskim Parku Sowińskiego.

Yes feat. Jon Anderson, Trevor Rabin, Rick Wakeman jesienią 2017 roku był główną gwiazdą Stone Free Festival w ogromnej londyńskiej hali O2. W ramach trasy celebrującej pięćdziesięciolecie zespołu zagrają również w warszawskim Parku Sowińskiego, a więc na znacznie mniejszym terenie. Fanów progresywnego rocka czeka zatem bliskie spotkanie z legendami. Oprócz Jona Andersona, jednego z założycieli Yes, w skład koncertowy zespołu wchodzą klawiszowiec Rick Wakeman i gitarzysta Trevor Rabin, współautor hitu "Owner Of A Lonely Heart". Na koncertach Jonowi, Rickowi i Trevorowi towarzyszą basista Lee Pomeroy oraz perkusista Louis Molino III.

 

03.06.2018
Warszawa / Park Sowińskiego, ul. Elekcyjna 17

Bilety:
Przedsprzedaż - 229 PLN
W dniu koncertu - 250 PLN

Konkurs:

Mamy do wygrania dwie pojedyncze wejściówki na koncert. Wystarczy na adres szymon.kubicki@magazyngitarzysta.pl przesłać maila o tytule Yes. Mail musi zawierać imię i nazwisko. Wzięcie udziału w konkursie równoznaczne jest z zapoznaniem się i zaakceptowaniem regulaminu konkursu. Konkurs trwa do niedzieli (20 maja) do północy.

Rozstrzygnięcie konkursu:

Dziękujemy za udział w konkursie. Wejściówki na koncert otrzymują: Paweł Prusik i Karol Cieślik. Gratulujemy!

Koncerty

Yes - Warszawa