Delinquent Habits zagrają w Warszawie

Koncerty
2018-04-25
Delinquent Habits zagrają w Warszawie

19 lipca 2018 do warszawskiej Hydrozagadki zawitają amerykańscy pionierzy latynoskiej odmiany hip-hopu - Delinquent Habits.

Delinquent Habits przyjadą do Polski promować wydany w pierwszej połowie 2017 roku album "It Could Be Round Two". Płytę promował między innymi utwór „California” z gościnnym udziałem Sen Doga z Cypress Hill, który od lat jest bliskim przyjacielem i współpracownikiem raperów z Los Angeles.

Ives Irie (MC, kompozytor), Kemo The Blaxican (MC, kompozytor) i DJ Invincible (DJ, producent) tworzą obecne wcielenie Delinquent Habits. Powstała w 1991 roku we wschodniej części Los Angeles grupa, może nie osiągnęła takiego poziomu popularności i powodzenia w wymiarze komercyjnym, jak blisko zaprzyjaźniona załoga Cypress Hill, ale jej wpływ na powstanie latynoskiego odłamu hip-hopu jest nie do przecenienia.

W 2017 roku ukazała się ósma studyjna płyta Delikwentów, zatytułowana "It Could Be Round Two". Pierwsza po ponad sześciu latach i po zakończonej sukcesem walce Kemo z nowotworem gardła. Album niesie proste i jasne przesłanie: "Everything is attainable but nothing is easy. You got to fight. You got to keep pushing. That's our story".

19 lipca 2018
Warszawa / Hydrozagadka, ul. 11 listopada 22

Bilety:
75 PLN (przedsprzedaż)
85 PLN (w dniu koncertu)

Organizator: Knock Out Productions

 

Koncerty

Delinquent Habits - Warszawa