Richie Kotzen na dwóch koncertach w Polsce

Koncerty
2018-03-27
Richie Kotzen na dwóch koncertach w Polsce

W lipcu na dwa solowe koncerty przyjedzie Richie Kotzen. Gitarzysta wystąpi w warszawskiej Progresji oraz w Oratorium Św. Kingi w Bochni.

Jeden najwybitniejszych gitarzystów rockowych wszech czasów, genialny kompozytor i wokalista. Autor ponad 20 solowych albumów i niezliczonych wspólnych przedsięwzięć, realizowanych z innymi artystami. Czołowa postać legendarnej wytwórni Shrapnel Records, z którą rozpoczął współpracę w 1989 r. Gitarzysta takich gigantów rocka, jak Mr. Big, Poison, czy The Winery Dogs. Kotzen ma za sobą także wspólną trasę z The Rolling Stones w Japonii w 2006 r., gdzie jego trio otwierało koncerty legend rocka na największych arenach Tokio, Sapporo, Saitama i Nagoi.

Po prawie 10 latach nieobecności, Richie wraca do Polski ze swoim elektrycznym trio (w 2013 r. wystąpił z akustycznym setem a z The Winery Dogs w lutym 2016), by zaprezentować polskiej publiczności materiał z prawie trzydziestu lat profesjonalnej kariery. Po niespełna roku od wydania ostatniego albumu „Salting Earth”, Richie zaprezentował 25 stycznia najnowszy kawałek „The Damned”, który jest zapowiedzią nowego materiału.

10 lipca 2018
Warszawa / Progresja

Wydarzenie na Facebooku

11 lipca 2018
Bochnia / Oratorium Św. Kingi

Wydarzenie na Facebooku

Bilety w cenie 100 PLN dostępne w sieci Ticketmaster.pl

Organizator koncertów: Kubicki Entertainment
www.kubickientertainment.pl

 

Koncerty

Richie Kotzen - Warszawa

Richie Kotzen - Bochnia