Stick To Your Guns i Anti-Flag w Polsce

Koncerty
2018-03-19
Stick To Your Guns i Anti-Flag w Polsce

Agencja Winiary Bookings we współpracy z Avocado Booking oraz United Talent Agency zaprasza na dwa koncerty Stick To Your Guns, Anti-Flag oraz Stray From The Path. Koncerty odbędą się 3 lipca we wrocławski klubie Pralnia oraz dzień później w poznańskim klubie U Bazyla.

Wszystkie zespoły będą promować swoje najnowsze wydawnictwa. Stick To Your Guns w październiku wydał "„True View”, Anti-Flag przyjedzie do Polski po raz pierwszy ze swoim albumem „American Fall”, a Stray From The Path z „Only Death Is Real”. Dwa ostatnie zespoły właśnie zakończyły wspólną trasę „Silence=Violence” po Stanach Zjednoczonych. Teraz przyszedł czas na Polskę.

3.07.2018
Wrocław / Pralnia
g. 19:00

Bilety:
85 - www.winiarybookings.8merch.com
90 - eventim.pl, ticketmaster.pl (Media Markt, Empik, Saturn) oraz biletomat.pl
95 - w dniu koncertu

4.07.2018
Poznań / Klub U Bazyla
g. 19:00

Bilety:
85 - www.winiarybookings.8merch.com
90 - eventim.pl, ticketmaster.pl (Media Markt, Empik, Saturn) oraz biletomat.pl
95 - w dniu koncertu

Anti-Flag to czteroosobowy amerykański zespół punkrockowy, który powstał w Pittsburghu. Twórczość grupy oscyluje pomiędzy punk rockiem a hardcore punkiem, łącząc jednocześnie w sobie melodyjność z charakterystycznym głosem wokalisty Justina Sane'a. Od momentu wydania pierwszej płyty, zatytułowanej "Die for the Government" (1996), zespół kojarzony jest przede wszystkim z mocnymi tekstami, manifestującymi lewicowe poglądy polityczne muzyków oraz silnie sprzeciwiającymi się faszyzmowi i nacjonalizmowi. W 2013 roku grupa zdecydowała się na połączenie sił z Art For Amnesty. Ze współpracy z nimi powstał cover utworu "Toast To Freedom", nagrany w historycznym Hansa Studio w Berlinie i przy udziale Iana D'sa z Billy Talent oraz Bernda z Beatsteaks. Sprzedaż nagrania w całości zasiliło konto Amnesty International. 2014 rok był jednak przede wszystkim okazja do uczczenia dwudziestolecia zespołu na scenie. Na trasie koncertowej grupy pojawiła się również Polska – muzycy zagrali na dwóch klubowych, świetnie przyjętych przez publiczność koncertach. 3 listopada 2017 roku ukazał się ostatni album Anti-Flag „American Fall”, który zespół będzie promował na koncertach w Polsce.

 

Od ponad 14 lat Stick To Your Guns to jeden z najciężej pracujących zespołów hardcore na świecie. Miks potężnego, nowoczesnego hardcore’a z chwytliwymi refrenami zapewnił im trasy z takimi zespołami jak Terror, Parkway Drive czy Architects. 13 października 2017 hardcore’owa potęga z Orange County wydała swój szósty album „True View” i właśnie ten krążek będzie promować w Polsce.

 

Koncerty

Stick To Your Guns & Anti-Flag - Wrocław

Stick To Your Guns & Anti-Flag - Poznań