Wygraj bilet na warszawski koncert Beatsteaks

Koncerty
2018-03-15
Wygraj bilet na warszawski koncert Beatsteaks

Już w sobotę, 17 marca odbędzie się ostatni z czterech polskich koncertów zespołu Beatsteaks. Weź udział w naszym konkursie i wygraj bilet.

Początki formacji Beatsteaks sięgają 1995 roku, kiedy to światło dzienne ujrzało demo zespołu. Pierwsze wydawnictwo długogrające, zatytułowane „48/49”, zostało świetnie przyjęte przez publiczność. Wraz z sukcesem przyszły występy przed takimi gwiazdami jak Faith No More czy Bloodhound Gang. Następne lata przyniosły kolejne albumy i coraz większy sukces sprzedażowy, a sama grupa została uznana za najlepszy niemiecki zespół 2004 roku w wielu prestiżowych rankingach, w tym także na MTV Europe Music Awards. Rok ten stanowił przełom w działalności zespołu – formacja święciła tryumfy w postaci wyprzedanych koncertów oraz licznych nagród branży. Występy na prestiżowych festiwalach muzycznych pozwoliły jej przedrzeć się do świadomości międzynarodowej publiczności. Obecnie Beatsteaks są jednym z najbardziej rozpoznawalnych niemieckich zespołów – występują w roli headlinerów na festiwalach i wyprzedają koncerty klubowe.

Koncerty we wrocławskim Firleju (9.03), krakowskiej Alchemii (10.03), poznańskim klubie U Bazyla (16.03) i warszawskiej Hydrozagadce (17.03) mają przypomnieć pierwsze koncerty grupy z małą publiką.

17 marca 2018
Warszawa / Hydrozagadka
ul. 11 listopada 22

Otwarcie drzwi - 19:00
start koncertu - 20:00

Ceny biletów:
49 PLN (przedsprzedaż)
60 PLN (w dniu koncertu)

Miejsca sprzedaży: www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl, www.ticketmaster.pl oraz sklepy sieci Empik, Media Markt, Saturn

Organizator: Go Ahead.

Wydarzenie na FB.

Konkurs

Mamy do wygrania trzy pojedyncze wejściówki na koncert. Wystarczy na adres szymon.kubicki@magazyngitarzysta.pl przesłać maila o tytule Beatsteaks. Mail musi zawierać imię i nazwisko. Wzięcie udziału w konkursie równoznaczne jest z zapoznaniem się i zaakceptowaniem regulaminu konkursu. Konkurs trwa do piątku (16 marca) do 10:00.

 

Koncerty

Beatsteaks - Warszawa