Ugly Kid Joe wystapi w Warszawie

Koncerty
2018-01-11
Ugly Kid Joe wystapi w Warszawie

25 kwietnia w warszawskiej Proximie w ramach trasy świętującej 25-lecie kultowego albumu „America’s Least Wanted” wystąpi formacja Ugly Kid Joe.

Ugly Kid Joe powstał w 1987 roki i już debiutancka Epka zespołu z 1991 roku "As Ugly As They Wanna Be" przyniosła światowy hit "Everything About You", który zapewnił wydawnictwu podwójny platynowy status. Popularność grupy ugruntował pierwszy długogrający album zatytułowany "America's Least Wanted" z 1992 roku, na którym znalazł się kolejny wielki hit, cover ballady "Cat's In The Cradle" i który ponownie pokrył się podwójną platyną. Kolejne płyty nie sprzedawały się już jednak aż tak dobrze i po dwóch kolejnych krążkach grupa rozpadła się w 1997 roku. Ugly Kid Joe wznowili działalność w 2010 roku i pięć lat później wydali czwartą płytę "Uglier Than They Used ta Be." Od tego czasu kilkukrotnie występowali w Polsce. Tym razem przyjadą w ramach obchodów jubileuszu swojego przełomowego dzieła "America's Least Wanted."

25 kwietnia 2018
Warszawa / Proxima, ul. Żwirki i Wigury 99a

wejście: 19:00
początek: 20:00

Cena biletów:
89 zł (przedsprzedaż)
100 zł (w dniu koncertu)

Miejsca zakupu biletów: www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.ticketmaster.pl, www.ebilet.pl, oraz sklepy sieci Empik, Media Markt, Saturn

 

Koncerty

Ugly Kid Joe - Warszawa