Of Mice & Men na koncercie w Warszawie

Koncerty
2018-01-09
Of Mice & Men na koncercie w Warszawie

Po czterech latach nieobecności do Polski powróci zespół Of Mice & Men. Amerykanie wystąpią 11 kwietnia w warszawskiej Proximie.

Of Mice & Men to amerykański zespół z Costa Mesa w Kalifornii, który został założony w 2009 roku przez Austina Carlile’a (wcześniej Attack Attack!) oraz Jaxina Halla. Pomysł na nazwę został zaczerpnięty z powieści Johna Steinbecka o tym samym tytule. W bardzo krótkim czasie wykrystalizowała się reszta składu, co pozwoliło muzykom szybko wejść do studia i nagrać pierwszy materiał. Już premierowy utwór w ciągu dwóch miesięcy od publikacji zanotował milion odsłuchań na portalu Myspace. Zespołem zainteresowała się więc wytwórnia Rise Records, dzięki której w 2010 roku ukazał się debiutancki album „Of Mice & Men”.

Na przestrzeni lat zespół nagrał kilka płyt i wielokrotnie zmienił skład, a najważniejszą zmianą było odejście z powodu poważnej choroby wokalisty Austina Carlile. Ostatnim albumem nagranym z Carilem był „Cold World” z 2016 roku, z którego pochodzi singiel „Pain”. W listopadzie grupa podzieliła się z fanami dwoma nowymi singlami („Warzone” i „Defy”), które zapowiadają nadchodzący, piąty studyjny album zatytułowany „Defy”. Jego premierę wyznaczono na 19 stycznia 2018 r.

W roli supportu wystapią Wage War i Sylar.

11 kwietnia 2018
Warszawa / Proxima, ul. Żwirki i Wigury 99a

wejście: 18:30
początek: 19:30

Cena biletów:
89 zł (przedsprzedaż)
100 zł (w dniu koncertu)

Miejsca zakupu biletów: www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.ticketmaster.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl oraz sklepy sieci Empik, Media Markt, Saturn

Wydarzenie na FB

 

 

Koncerty

Of Mice & Men - Warszawa

Powiązane artykuły