Queens Of The Stone Age w Polsce

Koncerty
2017-12-12
Queens Of The Stone Age w Polsce

19 czerwca 2018 r. na warszawskim Torwarze, w ramach promocji nowej płyty "Villains" wystąpi Queens Of The Stone Age. To będzie jedyny koncert amerykańskiej formacji w Polsce.

Queens of the Stone Age, czyli Joshua Homme, Troy Van Leeuwen, Michael Shuman, Dean Fertita, Jon Theodore powrócili w tym roku siódmym albumem zatytułowanym „Villains”. Wydana w sierpniu 2017 roku płyta została wyprodukowana przez Marka Ronsona. To pierwszy pełny album Queens of the Stone Age od „…Like Clockwork” z 2013. Oprawę graficzną albumu stworzył ilustrator Boneface, współpracujący z zespołem już przy wcześniejszych wydawnictwach. „Villains” został doceniony przez branżę muzyczną a kilka tygodni temu otrzymał nominację do nagrody Grammy w kategorii Najlepszy Album Rockowy.

Mówi lider formacji Joshua Homme "Jedną z najważniejszych kwestii związanych z nową płytą było zredefiniowanie naszego brzmienia. Zadanie sobie pytania "jak powinniśmy teraz brzmieć?" i udzielenie na nie odpowiedzi. Jeśli nie możesz nagrać świetnego pierwszego albumu, możesz po prostu sobie odpuścić. Jeśli jednak możesz ją nagrać i wydajesz kolejne płyty, a twoje brzmienie nie ewoluuje, stajesz się parodią oryginalnego soundu."

Trasa promująca album trwa już od kilku miesięcy a latem przyszłego roku dotrze także do Polski.

19 czerwca 2018 r.
Warszawa / Torwar

Ceny biletów:
178,00 PLN (Trybuna Kat.2)
198,00 PLN (Trybuna Kat.1, Płyta)

Bilety w sprzedaży w AlterSklepie i na www.ebilet.pl!

Organizator: http://alterart.pl

Koncerty

Queens Of The Stone Age - Warszawa