Dio Returns w Progresji - rozpiska koncertu

Koncerty
2017-12-07
Dio Returns w Progresji - rozpiska koncertu

Przypominamy, że już 9 grudnia w warszawskiej Progresji odbędzie się koncert Dio Returns. W roli supportu wystąpią Scream Maker i Ceti.

Simon Wright (AC/DC, Dio), Craig Goldy (Dio), Scott Warren (Dio), Bjorn Englen (Quiet Riot, Yngwie Malmsteen), a na wokalu gościnnie Tim "Ripper" Owens (Judas Priest, Iced Earth, Yngwie Malmsteen’s Rising Force) i Oni Logan (Lynch Mob) zabiorą nas w muzyczną podróż, wykonując wybrane utwory z solowej kariery Dio oraz z czasów jego występów z Rainbow i Black Sabbath.

W wywiadzie dla Rolling Stone, gitarzysta Craig Goldy tak mówi o nowatorskim pomyśle: "Robimy to ponieważ jesteśmy rodziną, a kiedy rodzina traci jednego ze swoich ukochanych członków, robi wszystko, aby zachować pamięć o nim. To przyświeca naszemu przedsięwzięciu. Kiedy występujemy w ten sposób na scenie, uważam, że upamiętniamy tym Dio. To jak nabożeństwo żałobne pod postacią rockowego koncertu. Myślę, że to daje fanom możliwość podziwiania talentu Dio na żywo, bez konieczności uciekania się do marnych jakościowo nagrań na YouTube".

Rozpiska koncertu prezentuje się następująco:

19:00 – otwarcie bram
19:30 – 20:00 – Scream Maker
20:20 – 21:05 – Ceti
21:35 – 23:05 – Dio Returns

9 grudnia 2017
Warszawa / Progresja, Fort Wola 22


Bilety: 110 - 130

Bilety w sprzedaży na: www.shopmetalmind.com.pl; www.eventim.pl; www.ebilet.pl; www.ticketpro.pl, www.ticketprotal.pl, www.progresja.com

Magazyn Gitarzysta jest patronem medialnym koncertu.

Koncerty

Dio Returns - Warszawa