Fever Ray na koncercie w Polsce

Koncerty
2017-11-15
Fever Ray na koncercie w Polsce

1 marca 2018 r. w warszawskiej Progresji wystąpi Fever Ray.

Fever Ray, czyli Karin Dreijer Andersson to szwedzka wokalistka, która ogromną popularność zdobyła dzięki założonemu wspólnie z bratem duetowi The Knife. Szwedzi zyskali rozgłos nie tylko w rodzimym kraju, jednak konsekwentnie odmawiali wejścia do mainstreamowego świata muzycznego, koncentrując się na twórczości bez medialnej otoczki. Elektroniczny duet zakończył działalność w 2014 roku mając na koncie pięć albumów, a artystka już w 2009 wydała pierwszy solowy krążek pod pseudonimem Fever Ray. Materiał zyskał ogromną aprobatę publiczności, mimo tego wokalistka na nowy materiał kazała fanom czekać długo, bo aż osiem lat.

W październiku w sieci niespodziewanie pojawiła się  zapowiedź nowego materiału w postaci klipu "Switch Seeks Same". W enigmatycznym teledysku pojawiają się słowa "Minęło osiem lat i wiele rzeczy zostało wyuczonych i oduczonych. Osiem lat porażek i wzrostu, osiem lat opieki i bycia pod czyjąś opieką, osiem lat kochania i bycia kochanym."

"Plunge", bo tak zatytułowany jest najnowszy krążek Fever Ray, pojawił się w cyfrowej wersji tydzień po pierwszym singlu. Album w wersji fizycznej dostępny będzie od 23 lutego przyszłego roku. Płyta zawiera 11 utworów, a promuje ją singiel "To the Moon and Back".

Sprzedaż biletów na koncert startuje 17 listopada o 11:00.

1 marca 2018
Warszawa / Progresja, ul. Fort Wola 22


Miejsca zakupu biletów: www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.ticketmaster.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl oraz sklepy sieci Empik, Media Markt, Saturn

Koncerty

Fever Ray - Waszawa