The Subways

Koncerty
2010-02-12
The Subways
Brytyjczycy z formacji The Subways, uważani za nadzieję wyspiarskiego rocka wystąpią 25 marca w krakowskim Klubie Loch Ness, 26 marca w poznańskim Eskulapie oraz 27 marca w warszawskiej Stodole. Trio było gwiazdą Festiwalu w Jarocinie w 2008 roku - niezwykle entuzjastycznie przyjęty koncert Subways przez wielu został uznany za najważniejszy moment Festiwalu!
Rok temu kapela wystąpiła dwukrotnie w Polsce - w Poznaniu i Warszawie zachwycając polską publiczność po raz kolejny! Klubowe występy są prawdziwym żywiołem kapeli kierowanej przez Billy'ego Lunna - warto przekonać się o tym na własne oczy!

The Subways to brytyjskie trio powszechnie uznawane przez branżowe media za nadzieję młodej gitarowej sceny indie. Mają na swoim koncie dwa krążki, wydany w 2005 album "Young For Eternity" oraz płytę "All Or Nothing" z 2008 roku. Oba wydawnictwa spotkały się ze znakomitym przyjęciem angielskiej prasy muzycznej. Dziennikarze podkreślali znakomity wokal lidera Billy'ego Lunna oraz przebojowość melodyjnych kawałków zawartych na obu  płytach.  Do największych przebojów grupy należą takie piosenki jak "Rock & Roll Queen", "Oh Yeah" czy "Girls & Boys". W roku 2009 towarzyszyli na scenie grupie AC/DC podczas wielkiego koncertu na stadionie Wembley. W tym roku powinna ukazać się bardzo wyczekiwana trzecia płyta formacji.

Już wkrótce więcej informacji na temat biletów!

Koncerty

The Subways - Kraków

The Subways - Poznań

The Subways - Warszawa