Kult

Koncerty
2017-11-06
Kult

Po frekwencyjnym sukcesie dwóch w pełni wyprzedanych październikowych koncertów w Stodole, formacja Kult ogłosiła daty trzech przyszłorocznych warszawskich występów, które odbędą się w ramach Trasy Pomarańczowej 2018.


8 listopada 2018 / Klub Stodoła
9 listopada 2018 / Klub Stodoła
10 listopada 2018 / Klub Stodoła


Zgodnie z tradycją w jesiennym repertuarze Stodoły nie może zabraknąć koncertów Kultu. Od lat przyciągają one rzesze fanów, którzy wypełniając Stodołę po brzegi, śpiewają razem z Kazikiem utwory takie jak "Arahja", "Hej czy nie wiecie", "Dziewczyna bez zęba na przedzie" czy "Baranek". Choć najważniejsze utwory Kultu są obowiązkowym elementem każdego występu, koncerty zachowują swój unikatowy charakter i każdy z nich na nowo podbija serca fanów. Nie inaczej będzie także w 2018 roku. Formacja Kazika Staszewskiego wróci do Stodoły na trzy koncerty - 8, 9 oraz 10 listopada.

Od przeszło 30 lat grupa założona przez Kazika Staszewskiego i Piotra Wieteskę nie traci na popularności. Kolejne pokolenia słuchaczy doceniają Kult za prowokacyjne, buntownicze teksty, charakterystyczne brzmienie i młodzieńczą zadziorność. Najnowsza płyta zespołu - "Wstyd" - ukazała się w 2016 roku. Album dotarł do pierwszego miejsca polskiej listy przebojów OLiS. W zaledwie kilka tygodni od premiery płyta uzyskała w Polsce status złotej sprzedając się w nakładzie 15 tys. egzemplarzy. To z tego albumu pochodzą m.in. utwory "Madryt", "Wstyd" czy "Cisza nocna".

Bilety:
Przedsprzedaż - 69 pln (stojące), 99 pln (balkon)
W dniu koncertu - 76 pln (stojące), 106 pln (balkony)

Bilety do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10) oraz na www.stodola.pl, www.ticketclub.pl

Koncerty

Kult - Warszawa

Kult - Warszawa

Kult - Warszawa