Harley Cro-Mags Flanagan

Koncerty
2017-09-13
Harley Cro-Mags Flanagan

7 grudnia w warszawskiej Hydrozagadce wystąpi Harley Cro-Mags Flanagan, zespół dowodzony przez basistę i założyciela legendarnego Cro-Mags.

 

Cro-Mags to amerykańska grupa hardcore’owa, która uznawana jest za jeden z pierwszych zespołów, które połączyły hardcore punk i trash metal. Od czasu wydania debiutanckiego albumu "Age Of Quarrel" w 1986, zespół wielokrotnie zmieniał skład i zawieszał działalność. W 2000 roku Cro-Mags powrócili z płytą "Revenge", która według krytyków i fanów dorównała najlepszym czasom grupy. Po opuszczeniu Cro-Mags, basista Harley Flanagan skupił się między innymi na działalności solowej, wydając w ubiegłym roku album zatytułowany... "Cro-Mags".

Harley Cro-Mags Flanagan zagra w warszawskiej Hydrozagadce w składzie: Harley Flanagan, Gabby Abularach i Garry Sullivan. Na koncercie usłyszeć będzie można m.in. utwory z albumów "Age Of Quarrel" i "Best Wishes".

W roli supportu wystąpi formacja Lifesick.

7 grudnia 2017
Warszawa / Hydrozagadka, ul. 11 listopada 22


Godziny:
wejście: 19:00,
początek: 19:45

Cena biletów:
75 zł (przedsprzedaż)
85 zł (w dniu koncertu)

Miejsca zakupu biletów: www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.ticketmaster.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl oraz sklepy sieci Empik, Media Markt, Saturn

Koncerty

Harley Cro-Mags Flanagan - Warszawa