Rock And Metal Show X

Koncerty
2009-09-30
Rock And Metal Show X

Po nieco dłuższej przerwie RAMS powraca i z okazji 10-tej, jubileuszowej edycji serwujemy wam konkretne, metalowe mięso nie tylko z granic Polski!

Oto i reprezentanci tej edycji:

BLOOD RED THORNE (Death/Black Metal) - Norwegia
http://www.myspace.com/bloodredthrone666
Powstały w 1998 roku w norweskim mieście Kristiansand metalowy zespół Blood Red Throne to prawdziwi niszczyciele w swoim stylu! Ich najnowszy album "Souls Of Damntaion", wydany w tym roku, okazał się strzałem w dziesiątkę! Teraz BRT wojuje na europejskich scenach z najlepszymi "w swojej branży".

HATE (Death Metal) - Warszawa
http://www.myspace.com/hatepoland
Zespół, który w Polsce godnie może nosić miano jednego z władców rodzimej sceny Death Metalowej. Ich konto naznaczone jest tysiącami koncertów w kraju i za granicą, występami z kapelami z całego świata, siedmioma pełnymi albumami studyjnymi i prawie dwudziestoletnim doświadczeniem! Oto Hate w całej swojej okazałości.

DEAD INFECTION (Grindcore) - Białystok
http://www.myspace.com/deadinfection
Dla ogromnej ilości osób ten zespół to czysta legenda! Powstały w 1990 roku w Białymstoku Dead Infection to twór, który prezentuje mocny, brutalny grindcore. I chociaż tak naprawdę wydali tylko trzy albumy, to wszystko co mają do powiedzenia, to koncerty, na których wgniatają w to, co masz pod nogami!

SCEPTIC (Death Metal) - Kraków
http://www.myspace.com/scepticpl
Po raz trzeci na RAMS zaprosiliśmy krakowski krążownik technicznego death'u - Sceptic! O ich muzyce można pisać tylko w superlatywach, a o ich koncertach nie trzeba pisać, bo dają na scenie z siebie wszystko i jeżeli choć raz ich widziałeś na żywo, to wiemy, że tym razem też przybędziesz na ten show!

ASHES YOU LEAVE (Metal) - Chorwacja
http://www.myspace.com/ashesyouleaveband
Ashes You Leave to zespół, który od 14 lat przemierza europejskie sceny, zachwycając swoją muzyką kolejnych ludzi. Ich mix kilku muzycznych stylów (doom, gothic, folk, death) tworzy wysublimowaną, wspaniałą całość. Jeżeli lubisz takie zespoły, jak MY Dying Bride, Draconian czy Trail Of Tear, to Ashes You Leave na długo pozostanie w twojej pamięci!

GHOULS (Death Metal) - Włochy
http://www.myspace.com/demonghouls
Mógłbym napisać o tym rzymskim zespole dużo. Że to naprawdę niezła sieczka death metalowa? Za mało. Że ich ostatni album wywołał sporą burzę na włoskiej scenie? Też mało. Nieważne co napiszę, to i tak będzie za mało w stosunku do Ghouls, bo ten założony w 1996 roku zespół to prawdziwa bomba! Dobrze Ci radzimy, poddaj się ich eksplozji!

Data: 25.10.09 (niedziela)
Miejsce: klub Progresja (Warszawa)
Drzwi: 17:00
Start: 18:00
Wjazd: 35 PLN w dniu koncertu, 30 PLN przedsprzedaż

 

Magazyn Gitarzysta objął patronat nad wydarzeniem.

Koncerty

Rock And Metal Show X - Warszawa