Nouvelle Vague na dwóch koncertach w Polsce

Koncerty
2009-06-18
Nouvelle Vague na dwóch koncertach w Polsce
21 września po raz pierwszy we Wrocławiu (Przestrzeń XO) wystąpią francuscy mistrzowie muzycznych interpretacji - Nouvelle Vague. Dwa dni wcześniej grupa pojawi się w Warszawie.

Ulubieńcy fanów lounge, chillout music i new wave zagrają w ramach trasy, promującej nową płytę "NV3". Twórczością formacji zafascynowani są zarówno sympatycy lounge i chillout music, jak też fani muzyki new wave, którą Nouvelle Vague odkrywa na nowo. Zespół dał się poznać jak twórcy doskonałych interpretacji klasyków new wave z lat 80, zaaranżowanych w stylu bossa novy i easy listening. Wielki sukces odniosło kilka brawurowych interpretacji takich klasyków jak "Too Drunk To Fuck" Dead Kennedys, "Don't Go" Yazoo czy "I Just Can't Get Enough" Depeche Mode.

Nouvelle Vague wystąpił w 2008 roku w warszawskim klubie Palladium jako gwiazda Francophonic Festival. Koncert okazał się wielkim sukcesem, a bilety na to wydarzenie wyprzedały się całkowicie. W ramach tegorocznej trasy zespół po raz pierwszy wystąpi we Wrocławiu.

Koncerty

Nouvelle Vague na dwóch koncertach w Polsce - Warszawa

Nouvelle Vague na dwóch koncertach w Polsce - Wrocław