Grubson

Koncerty
2017-07-25
Grubson

Grubson, popularny polski raper i producent muzyczny wraca do Stodoły, gdzie wystąpi 7 grudnia.

 

Grubson, czyli Tomasz Iwanca rozpoczął swoją działalność pod koniec lat 90., w grupach Po 3-na różnica i Wolność słowa. W roku 2003 wydał pierwszy solowy nielegal, zatytułowany "N.O.C.", samodzielnie zajmując się produkcją. We wrześniu 2009 roku światło dzienne ujrzał debiutancki album "O.R.S.". Dzięki singlom "Nowa fala" oraz "Na szczycie" muzyk błyskawicznie wspinał się po szczeblach kariery, której szczyt przypadł na rok 2011, kiedy to ukazał się dwupłytowy album "Coś więcej niż muzyka", który pokrył się platyną.

W maju 2013 r. wykonawca rozpoczął koncertować z zespołem na żywo. Nowa formuła koncertowa przyjęła się świetnie. Na ten moment kolektyw koncertowy tworzą: Grubson, DJ BRK (wokal, gramofony), Jarecki (wokal) oraz zespół Sanepid: Robert Cichy (zastąpiony w 2016 r. przez Jakuba Mitoraja), Grzegorz Posłuszny (gitara basowa), Łukasz Bzowski (instrumenty klawiszowe), Michał Maliński (perkusja).

W 2015 roku ukazał się kolejny album Grubsona, zatytułowany "Holizm", błyskawicznie zbierając bardzo dobre recenzje. Obecnie Tomasz Iwanca przygotowuje się do wydania piątego albumu długogrającego, którego premiera planowana jest na wrzesień 2017 r.

Bilety:
Przedsprzedaż - 44 PLN (stojące), 64 PLN (balkony)
Od 16 listopada - 49 PLN (stojące), 69 PLN (balkony)

Bilety do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10)
Sprzedaż internetowa: Stodola.pl, eBilet.pl, biletyna.pl, biletomat.pl, Eventim.pl oraz TicketPro.pl

Koncerty

Grubson - Warszawa