Cigarettes After Sex

Koncerty
2017-05-16
Cigarettes After Sex

Agencja Go Ahead zaprasza na koncert Cigarettes After Sex. Zespół wystąpi 7 grudnia w warszawskiej Progresji.

Koncert w Progresji będzie częścią światowej trasy Cigarettes After Sex. Będzie to największy dotychczasowy występ formacji w Polsce.

Cigarettes After Sex to ambient-popowa grupa, powstała w El Paso w Teksasie w 2008 roku. Na czele składu stoi Greg Gonzalez (wokal, gitara elektryczna, gitara akustyczna), a towarzyszą mu Phillip Tubbs (klawisze), Randy Miller (bas) i Jake Tomsky (perkusja). W ich twórczości słychać echa Cocteau Twins, Red House Painters czy Julee Cruise. Aktualnie muzycy mieszkają i tworzą w Nowym Jorku. Na koncertach zespołu panuje magiczna, niepowtarzalna atmosfera, a dotychczasowe występy w Polsce cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wśród fanów. Grupa zyskała rozpoznawalność dzięki krótkiej EP-ce "Affection" z października 2015 roku. Tym razem formacja wraca do Polski z debiutanckim albumem, "Cigarettes After Sex", który ukaże się 9 czerwca.

7 grudnia 2017
Warszawa / Progresja, ul. Fort Wola 22


wejście: 19:00,
początek: 20:00

Bilety w sprzedaży od 17 maja.

Miejsca zakupu biletów: www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl, www.ticketmaster.pl, progresja.com oraz sklepy sieci Empik, Media Markt, Saturn

Koncerty

Cigarettes After Sex - Warszawa