Monitory Avid M-audio BX D2

Newsy
Pozostałe artykuły marki AVID
Monitory Avid M-audio BX D2

Bez względu na to czy masz małe studio projektowe, czy pracujesz na profesjonalnym systemie, monitory zawsze pozostaną decydującym elementem, dzięki któremu wiesz jak brzmi twój miks. Dlatego też, warto uzbroić się w monitory M-audio BX D2 firmy Avid...

Doświadczeni inżynierowie AVIDa od lat łączą innowacyjne rozwiązania z doskonałą jakością wykonania urządzeń studyjnych. Począwszy od cyfrowych monitorów z serii M-Audio DSM aż po bestsellerową serię BX monitory AVIDa oferują ci monitoring którego potrzebujesz.

Opracowując nowe monitory BX D2 inżynierowie AVIDa podnieśli poprzeczkę w zastosowanej technologii abyś słyszał pełny obraz brzmienia, które tworzysz. Płyta czołowa posiada specjalnie profilowane falowody wokół wooferów i driverów, aby idealne rozpraszać dźwięk bez odbić i załamań. Dzięki temu seria D2 zapewnia doskonałą stereofonię i szeroką scenę dźwiękową. Precyzyjne wzmacniacze klasy A/B pracujące w bi-ampingu zapewniają wysoki poziom dynamiki oraz dokładność w całym paśmie.

Nawet w bardzo głośnych i "zatłoczonych" tonalnie miksach usłyszysz wszystkie szczegóły brzmieniowe. Woofery 5 i 8 calowe wykonano z plecionego kevlaru. Dzięki jego wytrzymałości i sprężystości doskonale przetwarzają zakres basu i środek pasma. Dodatkowo woofery wyposażono w cewki odporne na wysoką temperaturę, co niweluje kompresję mocy podczas wielu godzin ciągłej pracy. Zintegrowany z obudową tylny otwór bass reflex jest specjalnie wyprofilowany, co zmniejsza turbulencje powietrza a zaokrąglone brzegi u jego wylotu zmniejszają ugięcia fal dźwiękowych.

Jedwabne drivery 1" zapewniają gładką charakterystykę pasma aż do 22kHz. Dodatkowo są całkowicie odizolowane od obudowy, aby nic nie zakłócało ich pracy. Wszystkie te rozwiązania zapewniają ci doskonały monitoring w pełnym paśmie, który nie zmęczy twoich uszu nawet przy wielogodzinnym odsłuchu.