Martin: nowa sygnatura

Newsy
Pozostałe artykuły marki MARTIN
Martin: nowa sygnatura
Martin wprowadza nową sygnaturę - M-21 Steve Earle Custom Edition.

Jest to gitara jumbo rozmiaru 0000, z głębokością 000. Do jej budowy użyto najwyższej jakości materiałów. Top wykonany jest ze świerku pochodzącego z włoskich Alp. Ten gatunek ceniony jest za czyste, a jednocześnie bogate w harmoniczne brzmienie. Tył i boki wykonano z palisandru ze wschodnich Indii, aby ocieplić brzmienie i nadać mu odpowiednią siłę. Z tego samego materiału zrobiony jest mostek i podstrunnica. Gryf wyrzeźbiono ze znakomitego gatunkowo mahoniu.

Steve Earle to prawdziwa amerykańska legenda. W swoim życiu zdążył już wygrywać nagrody Grammy, prowadzić radiowy program, być w więzieniu i napisać szereg klasyków country/rock. Zanim rozpoczął współpracę z Martinem, kolaborował z uznanym nowojorskim lutnikiem - Mattem Uminovem. Ten zaprezentował Earle'owi zalety modelu Martin "M". Kiedy doszło do spotkania w tej legendarnej firmie z Pensylwanii, Steve wiedział już jaka ma być gitara sygnowana jego własnym nazwiskiem.

Martin twierdzi, że M-21 Steve Earle Custom Edition to jakość, grywalność i najwyższej klasy brzmienie w jednym, za niewygórowaną cenę. Nie wiemy co firma rozumie przez "cenę na każdy portfel", ale z pewnością jest to wielce subiektywne. Sugerowana cena detaliczna wynosi bowiem jedyne... 4299 dolarów.

Więcej informacji: www.mguitar.com

{M4_image 0}

Dystrybutor: PHU GAMA
WWW: www.sklep.gama.gda.pl

ul. Heweliusza 10
80-890 Gdańsk
tel/faks: +48 58 301-97-42
e-mail: biuro@gama.gda.pl