Nowe kostki Tech21 Boost Chorus i Boost Chorus Bass

Newsy
Pozostałe artykuły marki TECH 21
Nowe kostki Tech21 Boost Chorus i Boost Chorus Bass

Firma Tech21 zaprezentowała w tym roku dwa zupełnie nowe stompboxy - Boost Chorus oraz basowy Boost Chorus Bass to klasyczne podejście do tematu, które zadowoli wszystkich fanów brzmień z lat 70. i 80. XX wieku.

W ofercie firmy Tech21 znalazły się dwa nowe efekty Boost Chorus oraz basowy Boost Chorus Bass. Oba modele czerpią wiele z klasycznych chorusów z lat 70. i 80. XX wieku dając użytkownikowi możliwość uzyskania szerokiej gamy efektów.

Urządzenia wyposażono m.in. w pokrętła MIX, TONE, SPEED, LEVEL i DEPTH oraz układ MULTI VOICE, którego aktywacja powoduje "pogrubienie" sygnału wzbogacając je o dodatkowe głosy. Pierwszy z efektów (Boost Chorus) udostępnia ponadto potencjometr PRE-DELAY, natomiast w modelu Boost Chorus Bass znajdziemy w tym miejscu gałkę DETUNE. Oba urządzenia wyposażono ponadto w przełącznik nożny oraz wejście i wyjście typu jack 1/4".

Efekty mogą być zasilane baterią 9V lub za pośrednictwem zewnętrznego zasilacza.

Jak przystało na markę, którą Tech21 wyrobiło sobie znakomitymi (choć nietanimi) konstrukcjami po nowych kostkach można spodziewać się wiele. Jak spiszą się w akcji? Zobaczymy.

(krn)