Guitar Center: Solar Guitars S1.6 ponownie w ofercie

Newsy
Guitar Center: Solar Guitars S1.6 ponownie w ofercie

Odpowiadając na prośby klientów, łódzki sklep Guitar Center sprowadził kolejną partię popularnego modelu S1.6 w atrakcyjnych wykończeniach...

Solar Guitars

Solar Guitars to marka założona w listopadzie 2017 roku przez gitarzystę The Haunted i Feared, Olę Englunda. Solar Guitars koncentruje się na potrzebach metalowych i rockowych gitarzystów, którzy koncertują i nagrywają, a także początkujących adeptów gry i wszystkich entuzjastów tego instrumentu.

"Od początku chodziło o stworzenie nowoczesnych, eleganckich i maksymalnie grywalnych gitar, cechujących się doskonałym brzmieniem bez potrzeby korzystania z większej ilości studyjnego sprzętu. W rezultacie powstały instrumenty, które - moim zdaniem - będą najlepszym towarzyszem w trasie i podczas tworzenia muzyki." - mówi Ola Englund

Solar Guitars S1.6

Ta gitara typu S1.6 Poplar Burl łączy w sobie nasze oddane rzemiosło, umiejętności i dbałość o szczegóły z niezwykłym zestawem funkcji, co czyni ją ostatecznym, precyzyjnym i profesjonalnym instrumentem nadającym się zarówno do pracy na scenie, jak iw studiu. Ta gitara S1.6 posiada mostek Hipshot „made in the USA” i jest wyposażona w przetworniki Duncan Solar, które zapewniają pełne spektrum opcji tonalnych, od organicznego czystego po mocno przesterowany, wszystkie z płynnym podtrzymaniem i maksymalną klarownością.

Model S1.6 ma konstrukcję typu neck-through ze skalą 25,5 ”, top z topoli na mahoniowym korpusie z czarną oprawą, zwinny 5-warstwowy gryf mahoń/jatoba w kształcie litery C, hebanową podstrunnicę z 24 progami super-jumbo ze stali nierdzewnej i boczne znaczniki Luminlay (świecące w ciemności) ułatwiające użytkowanie na scenie. Gitara jest wyposażona w klucze blokowane Solar o przekładni 18: 1.

www.guitarcenter.pl