Konkurs „DRUGA GITARA" ze strunami XT D'Addario - do wygrania gitara elektryczna firmy Ibanez!

Newsy
Pozostałe artykuły marki
Konkurs „DRUGA GITARA" ze strunami XT D'Addario - do wygrania gitara elektryczna firmy Ibanez!

W listopadzie wystartował Konkurs „Druga Gitara”, w którym po zakupie najnowszych strun D’Addario XT i nagraniu krótkiego filmiku można wygrać gitarę elektryczną marki Ibanez!

Jedną gitarę na pewno już macie… nie ważne czy to klasyk, akustyk czy elektryk, więc na pewno druga, bądź kolejna gitara również sprawi Wam nie mniej radości.

Organizowany przez polskiego dystrybutora marki D'Addario, firmę Music Dealer, konkurs skierowany jest do wszystkich klientów detalicznych, którzy zakupią w POLSKICH SKLEPACH przynajmniej 1 komplet nowych strun D'Addario XT w terminie od 1 listopada 2019 do 15 stycznia 2020 i nagrają z nimi filmik.

 

Dwa najlepsze filmy wygrają po 1 gitarze elektrycznej Ibanez!

 

Zasady Konkursu: 

  • Pamiętaj aby struny kupić w polskim sklepie muzycznym. Następnie zrób zdjęcie dowodu zakupu. (foto1). Mając struny, otwórz opakowanie a następnie zrób zdjęcie folii zabezpieczającej w taki sposób aby widoczne były kody "PLAYERS CIRCLE CODE" oraz "Item", przykład poniżej. (foto2)

 

  • Nagraj film z wykorzystaniem strun D'Addario XT (max 1GB). Dopuszczalne formaty .MOV, .MPEG4, .MP4, .AVI, .WMV, .FLV, 3GPP. 
  • Prześlij obie fotografie (dowodu zakupu i folii z opakowania) oraz plik z własnym nagraniem video na adres konkursowy konkurs@musicdealer.pl
  • Do transferu pliku z nagraniem wykorzystaj stronę https://wetransfer.com/. Twój email w polu "Your email" musi być zgodny z adresem podanym w formularzu zgłoszeniowym. Pole Message wykorzystaj na tytuł Twojego nagrania. Do jednego zestawu strun możesz przesłać dowolną ilość nagrań. 

 

W Konkursie przyznane zostaną następujące nagrody, po jednej dla dwóch najlepszych uczestników:

 

Gitara Ibanez RG370AHMZ-BMT o wartości 2400 złotych brutto.

 

Gitara Ibanez KIKO SP2-TRB o wartości 1990 złotych brutto.

 

PO REGULAMIN i FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY KONKURSU KLIKNIJ

TUTAJ

 

www.daddario.com
www.musicdealer.pl