Positive Grid BIAS Amp 2 Mobile

Newsy
Pozostałe artykuły marki POSITIVE GRID
Positive Grid BIAS Amp 2 Mobile

Positive Grid, producent znakomitych wzmacniaczy, oprogramowania oraz cyfrowych procesorów i efektów gitarowych zaprezentował mobilną wersję aplikacji BIAS AMP 2 Mobile, przeznaczoną dla iPada i iPhone’a.

BIAS AMP 2 Mobile oferuje takie same możliwości i funkcje dostępne dla wersji desktopowej, jak nowy interfejs użytkownika, zestawy wzmacniaczy, lamp, transformatorów, obwodów preampów czy symulacje mikrofonów i kolumn głośnikowych. BIAS AMP 2 Mobile udostępnia też w opcji zakupu w programie customowe wersje kolumn stworzone we współpracy z firmą Celestion.

BIAS AMP 2 Mobile to fantastyczny, samodzielny mobilny procesor gitarowy, jesteśmy również zadowoleni z tego, że możemy przez to pokazać nasze zaangażowanie i dbałość o użytkowników sprzętowych wzmacniaczy BIAS Head, Rack i MINI”, mówi Robert McCullar, wicedyrektor do spraw sprzedaży. „Nowe rozwiązania zawarte w BIAS AMP 2 Mobile gwarantują, że BIAS Head, Rack oraz MINI są w czołówce rozwoju technologii wzmacniaczy gitarowych oraz w pełni zintegrowane z mobilnym środowiskiem oraz naszym nowoczesnym ekosystemem BIAS”.

Użytkownicy wzmacniaczy BIAS Head, Rack i MINI mogą bezpłatnie korzystać z pełnej funkcjonalności BIAS Amp 2 Mobile po połączeniu z tymi urządzeniami, pełna i samodzielna aplikacja jest również dostępna.

www.musik-meyer-ce.com
www.positivegrid.com