KONKURS - D'Addario

Newsy
Pozostałe artykuły marki D`ADDARIO
KONKURS - D'Addario

Do wygrania smycz oraz pendrive D'Addario przywiezione prosto ze słonecznej Kalifornii, ze stoiska D'Addario na NAMM 2010...

Pierwsza osoba, która wejdzie na stronę polskiego dystrybutora marki D'Addario, odnajdzie podstronę dotyczącą tejże marki i wymieni kategorie produktów będących w ofercie firmy Music Dealer ("Produkty firmy D'Addario"), a następnie prześle nam je w e-mailu - otrzyma przywiezioną z tegorocznych targów NAMM smycz D'Addario oraz firmowy pendrive o pojemności 1GB.

 

 

Dodamy, że firma D'Addario chwaliła się na NAMM Show 2010 nowymi strunami z serii EXP do gitary elektrycznej, tunerem Planet Waves wykorzystującym technologię "strobo" oraz nowymi kosmetykami: Lubrikit (zestaw smarujący) i Renew (zestaw do czyszczenia strun). Więcej informacji na stronie polskiego dystrybutora - firmy Music Dealer.

Zasady konkursu:

- odpowiedzi przysyłamy na adres konkurs@magazyngitarzysta.pl

- w tytule podajemy : "D'Addario"

- w treści załączamy swoje dane osobowe (do wiadomości redakcji)

- wyniki podane zostaną dziś o północy :)

UWAGA: KONKURS ROZWIĄZANY - nowym właścicielem pachnącej Kalifornią smyczy i firmowego pena D'Addario stał się p. Mariusz z Otwocka. GRATULUJEMY. Pozostałych zachęcamy do częstego odwiedzania naszej strony bo... wkrótce kolejny szybki konkurs z tak zwanego "partyzanta" :)