Struny D’Addario dla nabywców nowego tunera podłogowego D’Addario

Newsy
Pozostałe artykuły marki D`ADDARIO
Struny D’Addario dla nabywców nowego tunera podłogowego D’Addario

Firma Music Dealer, dystrybutor marki D'Addario na naszym rynku, przygotowała darmowe komplety strun D'Addario do gitary elektrycznej dla wszystkich klientów detalicznych, którzy kupią tuner PW-CT-20 w wybranym przez siebie polskim sklepie muzycznym (stacjonarnym lub internetowym).

D’Addario od lat dostarcza wysokiej jakości urządzenia muzyczne miłośnikom gitarowych brzmień. Tym razem firma zaprezentowała swój najnowszy, chromatyczny tuner podłogowy z serii akcesoriów Planet Waves. Model PW-CT-20 to wyjątkowe połączenie innowacji, prostoty i stylu, które świetnie sprawdzi się w studio i na scenie.

 

 

 

Tuner charakteryzuje się bardzo szybkim reagowaniem na dźwięk, wielką dokładnością i wyjątkowo szerokim zakresem kalibracji. Wydajny, 32-bitowy procesor i nowy układ zapewniają nie tylko dokładne i szybkie strojenie, ale także komfort podczas użytkowania tunera. Ważną dla każdego gitarzysty funkcją jest także przełącznik true-bypass. Zadanie dodatkowo ułatwia duży, kolorowy wyświetlacz, dzięki któremu nawet w ciemności wszystkie parametry są dobrze widoczne dla grającego.

 

Dla wszystkich klientów detalicznych, którzy kupią tuner PW-CT-20 w wybranym przez siebie polskim sklepie muzycznym (stacjonarnym lub internetowym), firma Music Dealer, dystrybutor marki, przygotowała darmowe komplety strun D'Addario do gitary elektrycznej (EXL110; rozmiar 10-46).

 

=

Prześlij skan lub zdjęcie paragonu potwierdzającego zakup tunera chromatycznego PW-CT-20 wraz z informacją skąd dowiedziałeś się o tym nowym tunerze na adres: kontakt@musicdealer.pl

 

Każdy kto spełni te 2 warunki i poda swoje dane imię i nazwisko oraz adres otrzyma pocztą wspomniany komplet strun D'Addario.

 

Promocja potrwa do końca 2017r. lub do wyczerpania zapasów strun promocyjnych.

 

 

Link z opisem tunera: http://bit.ly/2fvvlsT

 

 

Zapraszamy też na dedykowaną stronę tunera D'Addario PW-CT-20

 

 

www.musicdealer.pl

www.daddario.com