Nergal na NAMM 2010

Newsy
Pozostałe artykuły marki ESP
Nergal na NAMM 2010

Nergal, lider grupy Behemoth, rozdawał autografy na stoisku ESP podczas targów NAMM 2010, odbywających się w Anaheim, USA. Przedstawiamy kilka zdjęć z tego wydarzenia

USA, Kalifornia, Anaheim - trwają targi THE NAMM SHOW 2010 - przed budynkiem, na korytarzach, a wreszcie przed wejściem na ekspozycję firmy ESP tłoczy się coraz więcej fanów. Wkrótce służby porządkowe muszą blokować wejście i dzielić przybyłych fanów na mniejsze grupki. Czyżby reaktywacja The Beatles? Czy do budynku wszedł właśnie Elvis? A jeśli tak, to czemu ludzie mają na sobie koszulki z charakterystycznym, dwugłowym orłem...?

Być może wielu w Polsce nadal nie chce sobie tego uświadomić, ale kolejnym, polskim towarem eksportowym po Chopinie, Wałęsie i Papieżu jest zespół BEHEMOTH.  Grupa w styczniu zagrała w USA trasę składającą się z 20 koncertów. Przed show, który odbył się w słynnym, hollywoodzkim klubie "House of Blues" na równie słynnym Sunset Blvd. w Los Angeles, zespół znalazł czas by spotkać się z fanami - do czego pretekstem była odbywająca się na targach NAMM w Anaheim promocja gitary ESP LTD HEX-7 sygnowanej przez Nergala.

www.behemoth.pl