Przewody instrumentalne i głośnikowe Blue Steel firmy Dean Markley

Newsy
Pozostałe artykuły marki DEAN MARKLEY
Przewody instrumentalne i głośnikowe Blue Steel firmy Dean Markley

Trzy dekady po zaprezentowaniu jednej z największych innowacji na rynku strun gitarowych, Dean Markley USA wprowadza kriogeniczny proces na zupełnie nowy poziom, rozszerzając ofertę o przewody Blue Steel przeznaczone dla instrumentów i kolumn głośnikowych.

Inżynierowie Dean Markley przy wykorzystaniu technologii znanej ze strun opracowali wysokiej klasy przewody wyróżniające się szerszym zakresem dynamiki oraz bardziej subtelnym, wyrafinowanym wyższym pasmem i głębszym, artykulacyjnym basem.

 

"Po podłączeniu przewodów Blue Steel słyszę większą klarowność i definicję dźwięków w niskim rejestrze," mówi zdobywca nagrody GRAMMY, inżynier audio Neil Citron po teście ze swoją gitarą elektryczną. "W pomieszczeniu od razu czujesz różnicę, i kiedy to czujesz pod palcami, grasz lepiej. Myślę, że jest to coś, co jest naprawdę ważne."

 

Stworzenie Blue Steel bazuje na opatentowanym procesie Cryo-Tech - Blue Steel Treatment, czyli zastosowaniu zamrożenia ciekłym azotem, co zacieśnia strukturę molekularną przewodu usuwając elementy odpowiedzialne za drażniącą wysoką górę i niewyraźny dół pasma. Rezultatem jest bardziej czytelne i żywe brzmienie w całym przedziale częstotliwości, mniejsze zakłócenia i brak zniekształceń, jak również zwiększona trwałość - Dean Markley oferuje dożywotnią gwarancje na przewody Blue Steel.

 

Kable instrumentalne Blue Steel posiadają niebieski oplot i dostępne są w długościach 3, 6 i 9 m z prostymi wtykami. Wtyki kątowe dostępne są przy wersjach 3 i 6-metrowych, w ofercie znajdują się też pakowane po 3 sztuki, 15 cm przewody kątowe do łączenia efektów w pedalboardach. Przewody głośnikowe Blue Steel oferowane są w długości 1 i 2 m.

 

 

 

www.deanmarkley.com