Tascam PT-7 Pitch Trainer

Newsy
Pozostałe artykuły marki TASCAM
Tascam PT-7 Pitch Trainer

Nowe rozwiązanie firmy Tascam - PT-7 Pitch Trainer -  łączy w sobie funkcje metronomu, tunera i rejestratora. Czy jest to coś na co wszyscy czekaliśmy?

Metronom z Tascama PT-7 Pitch Trainera operuje w zakresie od 30 do 300 uderzeń na minutę. Dźwięk usłyszymy dzięki wbudowanemu głośnikowi, ale wypuścić go także można na słuchawki. Do dyspozycji mamy różne metra, akcenty i rytmy.

Tuner w urządzeniu Tascam PT-7 Pitch Trainer jest chromatyczny i oferuje opcję kalibracji. Ciekawostką jest to, że może pracować w różnych strojach - oprócz równomiernie temperowanego również w rzadziej używanych, takich jak Pitagorejski, Mean Tone, Werckmeister III, Kirnberger III, Kellner, Vallotti czy Young.

Rejestrator ukryty w Tascamie PT-7 Pitch Trainerze może nie tylko nagrać 20 minut materiału przez wbudowany mikrofon, ale także poddać go prostej obróbce. Dowolny fragment audio można tu zwolnić bez zmiany wysokości dźwięku oraz zapętlić.

Te wszystkie funkcje zapakowane zostały do jednego, niewielkich rozmiarów urządzenia. Producent obiecuje korzystny stosunek jakości do ceny. Poczekamy, zobaczymy... Tascam PT-7 Pitch Trainer dostępny będzie w listopadzie.