Nowa strona Mayones!

Newsy
Pozostałe artykuły marki MAYONES
Nowa strona Mayones!

Z radością zapraszamy do zapoznania się z nową odsłoną Mayo - długo oczekiwaną nową stroną internetową tej znanej, polskiej firmy! Nowa strona to nowy, czytelny layout, wiele nowych informacji, zdjęć i filmów, które pozwolą Wam choć przez chwilę poczuć radosną atmosferę rodziny May-players

Aby przybliżyć Wam nieco nową zawartość przygotowaliśmy krótką wycieczkę po wszystkich działach.

Sekcje GITARY i BASY to katalog wszystkich produktów firmy Mayones. Każdy instrument posiada dokładny opis, szczegółową specyfikację, galerię dodatkowych zdjęć oraz zakładkę Artyści, dzięki której dowiecie się jaki muzyk używa danego modelu.

 

 

Dział ARTYŚCI to przegląd wszystkich muzyków, którzy oficjalnie używają instrumentów Mayones. Dzięki możliwości alfabetycznego filtrowania szybko znajdziecie swój ulubiony zespół, dowiecie się więcej o zespole i instrumentach jakich używają. Znajdziecie tu również liczne liczne zdjęcia i filmy z prezentacjami, teledyski zespołów oraz video-lekcje w ramach May-szkoly, która wkrótce w nowej wersji dostępna będzie w nowym serwisie.

 


Jeżeli pragniesz posiadać nieszablonowy instrument, który pozwoli w pełni wyrazić swoje muzyczne emocje zajrzyj do działu CUSTOM SHOP. Zobacz jak łatwo możesz stworzyć swój niepowtarzalny instrument dobierając z dostępnych dla każdego modelu opcji custom. Jeżeli szukasz inspiracji to znajdziesz tam również Galerię customowych instrumentów, wykonanych dla Klientów firmy Mayones oraz zdjęcia limitowanych serii przygotowanych z myślą o targach.

 


W sekcji SERWIS znajdziesz wiele przydatnych informacji, min. kontakt do poszczególnych działów firmy, politykę gwarancyjną, a także instrukcje obsługi i schematy połączeń, które pozwolą Wam samodzielnie wyregulować i zadbać o swój instrument.

 

 

Jeżeli nie wiesz czy w Twoim mieście znajduje się sklep, w którym kupisz instrumenty marki Mayones, dowiesz się tego w dziale SKLEPY. Znajdziesz tam listę sklepów w Polsce, w których możecie nabyć nie tylko gitary i basówki, ale również asortyment z May-shopu - szeroką gamę akcesoriów do gitar i basów.

 

 

Dział INFO to zbiór wszelkich nowości, ciekawych i ważnych informacji związanych z firmą Mayones, naszymi muzykami i interesującym wydarzeniami. To także ogłoszenia o konkursach, sekcja Merchandise i linki to producentów markowego sprzętu muzycznego.