Palmer Pocket Amp MK 2

Newsy
Palmer Pocket Amp MK 2

Kompaktowy preamp gitarowy Palmera doczekał się nowej odsłony MKII, a dzięki przeprojektowanemu obwodowi drive efekt oferuje niezwykle realistyczne symulacje wzmacniaczy gitarowych.

Umieszczony w wytrzymałej, aluminiowej obudowie Palmer Pocket Amp MK 2 sprawdzi się zarówno jako poręczne urządzenie do nagrywania gitary jak i może zastąpić też wzmacniacz na scenie.


W obwodzie wykorzystano zupełnie nowe wzmacniacze operacyjne, do dyspozycji mamy tu trzy rodzaje symulacji - US, Brit i Vintage, każda z możliwością wyboru opcji Clean, Crunch lub Heavy. Do regulacji służą klasyczne gałki GAIN, VOLUME, TREBLE i BASS, a brzmienie na wyjściu kształtowane jest klasową symulacją mikrofonu z opcją ustawienia 3 pozycji względem głośnika - Off X, Centre i Classic.


Małe pudełko oferuje cały przekrój rasowych barw od czystych vintage przez ciepły crunch po hi-gainowy, nasycony distortion. Całość uzupełniają klasyczne wejścia i wyjścia jack, zbalansowane wyjście XLR, wejście AUX In oraz gniazdo do podłączenia słuchawek, dzięki czemu Pocket Amp MK 2 sprawdzi się przy ćwiczeniu domu, jako pedał overdrive/distortion czy samodzielny preamp na scenie z możliwością bezpośredniego podłączenia do systemu PA i monitorów.

Pocket Amp MK 2 może być zasilany wewnętrzną baterią 9V lub zewnętrznym zasilaczem 9V DC.

www.adamhall.com
www.palmer-germany.com