Palmer Joe Bonamassa Speaker Simulator PDI 03

Newsy
Pozostałe artykuły marki PALMER
Palmer Joe Bonamassa Speaker Simulator PDI 03

Na targach NAMM 2015 Palmer zaprezentował nowy symulator kolumn głośnikowych PDI 03, sygnowany przez Joe Bonamassę.

Przez wiele lat scenicznej kariery Joe Bonamassa wielokrotnie wykorzystywał legendarny symulator głośników PDI-03 Palmera. W kooperacji z muzykiem niemiecki Palmer opracował nowy, sygnowany przez gitarzystę model PDI 03 Joe Bonamassa.


Umieszczone w kompaktowej i bardzo solidnej obudowie urządzenie mieści w sobie profesjonalny symulator kolumn gitarowych oraz DI box i podłączany jest pomiędzy wyjście głośnikowe wzmacniacza a głośnik lub zewnętrzną kolumnę. Dwa pieczołowicie opracowane i dobrane obwody wiernie odtwarzają odpowiedź i brzmienie klasycznych głośników. PDI-03 JB pozwala na doprowadzenie do miksera sygnału ze wzmacniacza bez potrzeby stosowania mikrofonów i oferuje czyste brzmienie o głębokim i zwartym dole pasma.

Przełącznik Attenuator pozwala dostosować poziom sygnału do współpracy nawet z 200-watowymi wzmacniaczami, a switche Deep-Normal-Flat i Bright-Normal-Mellow odpowiadają za niskie pasmo oraz wyższe i średnie częstotliwości. Ekskluzywny, 3-pozycyjny przełącznik JB dodaje wyrazistego, skupionego środka oraz prezencji, pozwalając na lepsze przebicie się brzmienia gitary w miksie.

www.adamhall.com
www.palmer-germany.com