Electro-Harmonix Nano POG

Newsy
Electro-Harmonix Nano POG

Electro-Harmonix rozbudował swoją linię polifonicznych oktawerów, do których należą popularne kostki POG2 i Micro POG, o nowy pedał Nano POG, oferujący znakomity tracking i brzmienie w bardzo funkcjonalnej, kompaktowej obudowie.

Zaawansowany algorytm zapewnia płynny, pozbawiony jakichkolwiek przerwań i przeskoków tracking, z którym w parze idzie bardzo dobre brzmienie zarówno niższej, jak i wyższej oktawy, charakteryzujące już serię POG Electro-Harmonixa.


EHX Nano POG
oferuje oddzielną regulację głośności dla sygnału podstawowego oraz niższej i wyższej oktawy, dzięki czemu możliwe jest uzyskanie całej palety brzmień - od przekonującej gitary basowej, przez subtelny 'mandolinowy' charakter, po soczyste barwy organowe. Funkcjonalność poszerza jeszcze dodatkowe, oddzielne wyjście czystego sygnału dry instrumentu.

Nano POG wyposażony jest w wytrzymały, cicho pracujący przełącznik, pozwalający na bezproblemowe wykorzystanie w sytuacji studyjnych nagrań lub obecności akustycznych instrumentów rejestrowanych mikrofonami. Efekt zasilany jest zasilaczem 9,6 V DC (w zestawie) i może też pracować na wewnętrznej baterii 9V.

www.ehx.com