Electro-Harmonix C9 Organ Machine

Newsy
Electro-Harmonix C9 Organ Machine

Po znakomitym pedale B9 Organ Machine Electro-Harmonix zaprezentował nowy model EHX C9 Organ Machine, będący ukłonem w stronę klasycznych brzmień organowych znanych z dokonań m.in. takich artystów jak Keith Emerson, Ray Manzarek, Jon Lord czy zespołów Beatles i Led Zeppelin.

Electro-Harmonix C9 oferuje nowy zestaw barw organowych oraz, podobnie jak w modelu B9, bardzo prostą i intuicyjną obsługę. Na pokładzie C9 Organ Machine znalazło się 9 popularnych brzmień organowych, a dwa pokrętła głośności pozwalają na ustawianie oddzielnie poziomu czystego sygnału gitary oraz barwy organowej, które wyprowadzone mogą być różnymi, dedykowanymi wyjściami.


Potencjometr MOD kontroluje prędkość modulacji podczas gdy gałka CLICK odpowiada za głośność perkusyjnego efektu dodawanego do barwy lub w zależności od presetu wpływa na poziom wyższych harmonicznych bądź głębokość modulacji.

EHX C9 Organ Machine zagłębia się jeszcze bardziej w obszar klasycznych barw organowych i jest znakomitym rozszerzeniem brzmień znanych z modelu B9. W zestawie dostarczany jest firmowy zasilacz 9.6-V/DC200mA.

www.ehx.com
www.riff.net.pl