Shure GLXD6

Newsy
Pozostałe artykuły marki SHURE
Shure GLXD6

Shure zaprezentował swój pierwszy, gitarowy odbiornik bezprzewodowy GLXD6 zintegrowany z tunerem chromatycznym, umieszczony w obudowie klasycznego stomboxa.

Zaprezentowany na tegorocznych, zimowych targach NAMM, pedał przystosowany jest do współpracy z podłączanym do gitary nadajnikiem GLXD1, będącym częścią nowego systemu bezprzewodowego Shure'a GLX-D.


Shure GLXD6
posiada bardzo wytrzymałą, metalową obudowę, a przełącznik nożny pozwala na wybór pracy tunera lub wyświetlanie informacji systemu bezprzewodowego. Wskazania stroika pokazywane są na jasnym, czytelnym wyświetlaczu LED, a sygnał może być też mutowany podczas strojenia. Mamy tu możliwość ustawienia częstotliwości strojenia w przedziale 432-447 Hz.

GLXD6 pozwala również na monitorowanie i odczyt stan baterii nadajnika GLXD1. Po włączeniu oba urządzenia dopasowują się automatycznie do najlepszej, wolnej częstotliwości pracy.


Optymalny zasięg działania wynosi 30 m (nawet do 60 m przy idealnych warunkach pracy). Pedał dostosowany jest do montażu w pedalboardzie i zasilany jest napięciem 9 -15 V DC (minimum 250 mA).

www.polsound.pl
www.shure.pl