Promocyjne zestawy strun D'Addario już dostępne

Newsy
Pozostałe artykuły marki D`ADDARIO
Promocyjne zestawy strun D'Addario już dostępne

Do sklepów trafiły już limitowane zestawy strun akustycznych D'Addario EJ, a także nowe struny D'Addario EPS515 Medium do gitary elektrycznej, będące rozwinięciem popularnej serii Pro Steel.

Produkty z serii EJ wyróżnia zastosowanie fosforobrązu, wykorzystywanego przez D'Addario w procesie produkcji od 1974 roku. Stop ten stał się synonimem jasnego, ciepłego i stabilnego brzmienia.


Limitowana edycja strun D'Addario EJ16-3DGH (12-53) do gitary akustycznej, pokryta została odpornym na rdzę fosforobrązem, zapewniającym ciepłe, jasne i dobrze zbalansowane brzmienie. Wersja EJ26 (11-52) stanowi właściwy wybór dla gitarzystów akustycznych szukających trwałych strun o nieco jaśniejszym brzmieniu. Limitowana edycja strun D'Addario EJ17 (13-56), dzięki większemu naprężeniu oferuje bardziej dźwięczny ton oraz zwiększoną odporność na energiczne uderzenia i flatpicking.


Przy zakupie 3-paku nawilżacz Planet Waves GH gratis!

D'Addario EPS515 Pro Steel Medium to nowość zaprezentowana podczas tegorocznych, letnich targów NAMM Show w USA. Odporne na korozję stalowe struny do gitary elektrycznej w rozmiarze 11-50 zapewniają jasne, klarowne brzmienie o łagodnie brzmiących harmonicznych.

www.musicdealer.com.pl
www.daddario.com