Kemper Profiler PowerHead oraz Profiler Rack

Newsy
Pozostałe artykuły marki KEMPER
Kemper Profiler PowerHead oraz Profiler Rack

Niemiecki Kemper na targach NAMM zaprezentował nowe wersje swojego urządzenia Kemper Profiling Amp.

Kemper Profiler PowerHead to znany już model Profiling Amp, który producent wyposażył w końcówkę mocy, umieszczoną w pustej uprzednio przestrzeni z tyłu urządzenia. Pieczołowicie dobrany, pracujący w klasie D, 600-watowy wzmacniacz umożliwia gitarzystom bezpośrednie podłączenie do kolumny gitarowej lub szerokopasmowej, oferując w rezultacie najbardziej wszechstronny i uniwersalny system gitarowy w historii.

 

Wzmacniacz cechuje się niewielką wagą oraz dostarcza 600 W mocy przy impedancji 8 Ohm lub 300 W/4 Ohm. Dodatkowo temperatura pracy jest monitorowana na głównym wyświetlaczu. Posiadacze poprzedniej wersji mogą zamówić upgrade, dzięki któremu po wysłaniu urządzenia do producenta zostanie wbudowana z tyłu identyczna, firmowa końcówka mocy.


Nowością jest zaprezentowanie urządzenia w wersji rack o wysokości 3U. Kemper Profiler Rack posiada niemal identyczny interfejs znany z oryginalnej konstrukcji, pozbawiony jest jedynie 2 pokręteł odpowiedzialnych za podstawowe parametry efektów modulacyjnych oraz okrągłych diod okalających gałki potencjometrów na dole panelu. Dostępne są tu również 2 wersje - z wbudowaną końcówką mocy lub bez.


www.audiostacja.pl
www.kemper-profiler.com