Mr. Pollack "Siedem Źródeł": pożegnalna płyta Jacka Polaka!

Newsy

Grzegorz Polak

Mr. Pollack "Siedem Źródeł": pożegnalna płyta Jacka Polaka!

Jacek Polak przegrał walkę z COVID 9 listopada 2020 roku - teraz, dzięki staraniom jego brata, Grzegorza Polaka, ukaże się płyta będąca swego rodzaju pożegnaniem, ale i wspomnieniem tego fenomenalnego gitarzysty...

Tak właśnie wyglądać będzie okładka wydawnictwa Mr. Pollack "Siedem Źródeł". Ostatni album jednego z najlepszych gitarzystów w muzycznych dziejach Polski.

To wydawnictwo z pogranicza rocka progresywnego z domieszkami bluesa, poparte niepowtarzalnym brzmieniem, które zawierać w sobie będzie 12 niesamowitych kompozycji. Wyjatkowej muzyce towarzyszy warstwa tekstowa będąca dosłownym i ewangelicznym niemalże przesłaniem ich autora - Jacka Polaka.

Płytę "Siedem Źródeł" stanowić takie utwory jak "Zatrzymaj Czas", "Broken Blues", "Alleluja", "Przebudzony", tytułowy "Siedem Źródeł" oraz inne, pozostające w klimatach rocka progresywnego kompozycje. Urokliwe melodie, niezapomniane solówki i niezwykłe podziały rytmiczne wzmocnione niesamowitym brzmieniem siedmiostrunowej gitary - wszystko to znajdziecie na tym krążku.

Album to wyraz pamięci i hołdu dla jego twórcy - Jacka Polaka. Wspierany przez swojego brata, Grzegorza, artysta nagrał wszystkie kompozycje, które teraz, drogi Słuchaczu, będziesz mógł posłuchać, kontemplować, zachwycać się i zachować jednocześnie pamięć o naszym 'Paganinim gitary'.

I niech tak też będzie...

Płyta już wkrótce, absolutny must have!

Źródło: Grzegorz Polak