Frank Carter & The Rattlesnakes, prezentuje nowy singiel

Newsy

Magazyn Gitarzysta

Frank Carter & The Rattlesnakes, prezentuje nowy singiel

Frank Carter & The Rattlesnakes, prezentuje nowy singiel Jeden z najbardziej ekscytujących zespółów brytyjskiej sceny rockowej, Frank Carter & The Rattlesnakes, prezentuje nowy singiel "Go Get A Tattoo".

Wystąpił w nim gościnnie queerowy artysta Lynks. Utwór zapowiada album "Sticky", który ukaże się 15 października 2021. Płyta została wyprodukowana przez gitarzystę Deana Richardsona. Nowy materiał potwierdza, że Frank Carter & The Rattlesnakes to jeden z najbardziej ekscytujących zespołów w brytyjskim punk rocku. Na płycie gościnnie wystąpili artyści outsiderzy: queerowa, electro-punkowa sensacja, Lynks w "Bang Bang" i "Get A Tattoo", Cassyette w "Off With His Head" oraz Joe Talbot w "My Town". W ostatnim utworze, "Original Sin", pojawia się Bobby Gillespie z Primal Scream.

Frank Carter & The Rattlesnakes, prezentuje nowy singiel

 

Lista utworów:

  1. Sticky
  2. Cupid's Arrow
  3. Bang Bang (feat. Lynks)
  4. Take It To The Brink
  5. My Town (feat. Joe Talbot)
  6. Go Get A Tattoo (feat. Lynks)
  7. Off With His Head (feat. Cassyette)
  8. Cobra Queen
  9. Rat Race
  10. Original Sin (feat. Bobby Gillespie) 

Frank Carter od samego początku swojej kariery w punkowym Gallows, przez duet Pure Love, po stworzenie grupy The Rattlesnakes opiera się na prostym przekazie: przeciwko prawicowej polityce, niesprawiedliwości i patriarchatowi.

źródło: materiały prasowe