Nowy utwór Lamb of God - "New Colossal Hate"

Newsy

Szymon Kubicki

Nowy utwór Lamb of God - "New Colossal Hate"

Lamb of God ujawnił trzecią zapowiedź zaplanowanego na czerwiec, najnowszego albumu. Utwór "New Colossal Hate" trafił już do odsłuchu.

Ósmy album zespołu będzie nosić tytuł "Lamb of God" i, po przesunięciu premiery z powodu epidemii koronawirusa, ukaże się 19 czerwca nakładem wytwórni Nuclear Blast. Formacja nie przez przypadek zdecydowała się na taką nazwę nowej płyty: "Ten album reprezentuje wszystko, czym jest Lamb of God - mówi gitarzysta Mark Morton. "Czujemy się bardzo pewnie z tym krążkiem oraz z tym kim jesteśmy - zgadza się basista John Campbell, a wokalista D. Randall Blythe dodaje: "To właśnie jest Lamb of God. Tu i teraz."

Następca "VII: Sturm Und Drang" z 2015 roku został ponownie wyprodukowany przez Josha Wilbura. Będzie to pierwszy album zespołu z nowym perkusistą Artem Cruzem. Usłyszymy również gościnne występy Jamey'a Jasta (Hatebreed) i Chucka Billy (Testament).

Po zaprezentowanych wcześniej kompozycjach "Checkmate" i "Memento Mori", trzecim singlem zapowiadającym krążek jest "New Colossal Hate". Mówi gitarzysta Willie Adler: "New Colossal Hate" powstał podczas pierwszej sesji tworzenia nowego materiału w stanie Maine. Mark, nasz producent Josh Wilbur i ja zaszyliśmy się w świetnym studio w South Windham, nazwanym Halo. Przepięknym miejscu prowadzonym przez jednych z najlepszych ludzi, jakich kiedykolwiek poznałem. Jestem pewny, że "New Colossal Hate" powstał z kilku różnych demówek, jak z części samochodu. Jednak kiedy zaczął nabierać kształtu momentalnie stał się moim ulubionym utworem na płycie".

 

Lista utworów:
1. Memento Mori
2. Checkmate
3. Gears
4. Reality Bath
5. New Colossal Hate
6. Resurrection Man
7. Poison Dream (feat. Jamey Jasta)
8. Routes (feat. Chuck Billy)
9. Bloodshot Eyes
10. On The Hook