Nowy teledysk Thy Disease "Infrasonic Noises"

Newsy
Nowy teledysk Thy Disease "Infrasonic Noises"

Formacja Thy Disease udostępniła drugi teledysk promujący najnowszy album "Transhumanism". Tym razem obraz powstał do kompozycji "Infrasonic Noises".

Siódmy krążek Thy Disease, "Transhumanism" ukazał się 19 grudnia 2019 roku, nakładem Creative Music Records. "Infransonic Noises" jest drugim - po opublikowanym w ubiegłym roku "Aluminium Cities" - teledyskiem, którym zespół promuje swój najnowszy album. Reżyserią i realizacją klipu zajęła się po raz kolejny wrocławska Grupa 13.

"Ten teledysk nieco różni się od poprzednich klipów, utrzymanych w klasycznej estetyce Thy Disease. Położyliśmy tym razem zdecydowanie większy nacisk na efekty wizualne i jesteśmy naprawdę zadowoleni z finalnego efektu! Infrasonic Noises jest żelaznym punktem w setliście zaplanowanej na nadchodzące koncerty, tak więc usłyszycie go na żywo już wkrótce! Tymczasem zapraszamy do oglądania!"

 

7 lutego 2020 r. album "Transhumanism" trafi na półki sklepowe w całej Polsce. Będzie go można nabyć m.in w salonach Empik, Media Markt oraz we wszystkich dobrych sklepach muzycznych.

www.thydisease.com
www.fb.com/thydisease