Thy Disease zapowiada nowy album "Transhumanism"

Newsy
Thy Disease zapowiada nowy album "Transhumanism"

Thy Disease ujawniają szczegóły dotyczące ich najnowszej płyty zatytułowanej "Transhumanism".

Płyta ukaże się już 19 grudnia nakładem Creative Music Records. Siódmy album w dyskografii Thy Disease bardzo mocno określa dalszy muzyczny kierunek zespołu. Wszystkie nowe utwory utrzymane są w konwencji ciężkich, nowoczesnych groove'ów z towarzystwem intensywnych, niekonwencjonalnych elektronicznych brzmień. Głównym tematem albumu jest ogólnie pojęty transhumanizm czyli nowe technologie, cyber rozwój ludzkości, biotechnologiczne ulepszenia i inne nowości jakie mogą przynieść nadchodzące czasy. Wszystkie zagadnienia ujęte są z moralno - filozoficznego punktu widzenia i przynoszą więcej pytań niż odpowiedzi.

Zespół opublikował już pierwszego singla z "Transhumanism", zatytułowanego "Aluminium Cities". Do utworu powstał teledysk zarejestrowany we współpracy z Grupą13.

 

Album został zarejestrowany w Creative Music Studio. Mixem i masteringiem zajął się Tomasz ZED Zalewski, autorem okładki oraz layoutu jest Xaay.

Lista utworów:

1. Inhuman Form
2. Drone Soul
3. Aluminium Cities
4. Bloody Treatment
5. Deliverance
6. There's No You
7. Infrasonic Noises
8. Convergence
9. Digitized Mind
Bonus Track:
10. Extinction By Contract

Limitowana edycja "Transhumanism" wraz z koszulkami jest już dostępna w pre-orderze na stronie https://creative-music-records.pl/