Konkurs: wygraj album Within Temptation "Resist"

Newsy
Konkurs: wygraj album Within Temptation "Resist"

Weź udział w naszym konkursie i wygraj ostatni album formacji Within Temptation, zatytułowany "Resist".

Przekaz, jaki Within Temptation zawarli w swojej nowej płycie, znamy już dzięki tytułowi: stawiaj opór! Jak mówi Sharon den Adel: „Stawianie oporu jest bardzo ważne. We współczesnym społeczeństwie ludzie coraz częściej są poddawani różnym społecznym ograniczeniom. Ich źródła to władze, dyktatorzy, ale również osoby, które uwielbiają manipulować i kontrolować. Musimy się wyzwolić spod ich wpływu, aby rozwijać siebie zwłaszcza jeśli ciągle czuć na karku oddech władzy”.

Na „Resist” trafiły takie utwory jak „The Reckoning” – z gościnnym udziałem Jacoby Shaddixa z Papa Roach, „Fireflight”, które pierwotnie powstało z myślą o solowym projekcie „Sharon My Indigo”, z gościnnym udziałem Jaspera Steverlincka, alternatywnego rockowego wokalisty z Belgii czy „Endless War” z niezwykle melodyjnym, chwytliwym refrenem.

„Przy nagraniach „Resist” zainspirowaliśmy się brzmieniami, które są teraz na czasie, jednak daliśmy im bardzo mroczną twarz. Czujemy, że współczesnej muzyce pop brakuje mrocznego i buntowniczego sznytu. Naszym celem było zebranie dźwięków, które się nam podobają, a następnie nadać im możliwie jak najostrzejszego brzmienia. Stworzyliśmy bardzo mroczne, brudne i futurystyczne wydawnictwo. To nasze spojrzenie na metal: by nadać współczesnej muzyce jak najbardziej buntowniczego pierwiastka” opowiada Sharon.

Uwaga konkurs

W naszym konkursie mamy do wygrania 3 egzemplarze płyty Within Temptation "Resist" (Universal Music, Polska cena). Odpowiedzi wysyłajcie na adres: szymon.kubicki@magazyngitarzysta.pl. Maile muszą być podpisane. Tytuł maila: Within Temptation. Odpowiedzi można przesyłać do niedzieli 15 grudnia do północy. Wzięcie udziału w konkursie równoznaczne jest z zapoznaniem się i zaakceptowaniem regulaminu konkursu.

Pytanie:

Jednym z gości na albumie jest również wokalista In Flames, Anders Fridén. W jakim utworze wystąpił?

Rozstrzygnięcie konkursu:

Dziękujemy za Wasze maile. Chodziło o utwór "Raise Your Banner". Płyty otrzymują: Krzysztof Bielecki, Mariusz Miłosz i Łukasz Jachym. Gratulujemy.

 

Powiązane artykuły