Konkurs: wygraj album A Perfect Circle "Eat The Elephant"

Newsy
Konkurs: wygraj album A Perfect Circle "Eat The Elephant"

Premiera najnowszego albumu Tool coraz bliżej, tymczasem w naszym konkursie można wygrać ostatni album zespołu A Perfect Circle, w którym udziela się Maynard James Keenan.

Wydany w kwietniu 2018 roku album "Eat The Elephant" ukazał się po czternastoletniej przerwie w studyjnej działalności amerykańskiej grupy, której trzon, oprócz wokalisty Tool Maynarda Jamesa Keenana, tworzy gitarzysta Billy Howerdel.

Za brzmienie "Eat The Elephant", poza Keenanem i Howerdelem odpowiada David Sardy (m.in. Royal Blood, Paolo Nutini, ZZ Top). Album promowały cztery single – "Talk Talk", "The Doomed", "Disillusioned" oraz "So Long, And Thanks for All the Fish".

Na płycie nie brakuje treści o silnym zabarwieniu politycznym, co ma oczywiście związek z sytuacją w USA po wyborze Donalda Trumpa na prezydenta, którego prezydenturze muzycy są przeciwni. "W obliczu obecnej, trudnej sytuacji, gdy społeczeństwo jest tak spolaryzowane, my artyści musimy otworzyć usta i zacząć mówić głośniej" – tłumaczył Keenan.

Uwaga konkurs

W naszym konkursie mamy do wygrania 2 egzemplarze płyty. Odpowiedzi wysyłajcie na adres: szymon.kubicki@magazyngitarzysta.pl. Tytuł maila: A Perfect Circle. Odpowiedzi można przesyłać do poniedziałku 19 sierpnia do północy. Wzięcie udziału w konkursie równoznaczne jest z zapoznaniem się i zaakceptowaniem regulaminu konkursu.

Pytanie:

Tytuł jednego z singli promujących album został zainspirowany książką. O jaki singiel chodzi, kto jest autorem książki i jaki jest jej polski tytuł?

Rozstrzygnięcie konkursu:

Dziękujemy za liczne odpowiedzi. Przypominamy o podpisywaniu maili! Pytaliśmy o singiel "So Long, And Thanks For All The Fish", któego tytuł został zaczerpnięty z książki "Cześć, i dzięki za ryby" Douglasa Adamsa. Płyty otrzymują: Tomasz Lasek i Paweł Poźniak. Gratulujemy.

 

Powiązane artykuły