"Sabbath Mater" - nowy teledysk Behemoth

Newsy
"Sabbath Mater" - nowy teledysk Behemoth

Do sieci trafił kolejny teledysk Behemoth promujący najnowszy album "I Loved You At Your Darkest". Tym razem obrazu doczekała się kompozycja "Sabbath Mater".

"Prezentujemy najnowsze video do utworu "Sabbath Mater". Utwór posiada energię i klimat storzone z myślą o występach na żywo i zostało to odzwierciedlone w tym teledysku. Do tego trochę bezbożnych elementów, w końcu to teledysk Behemoth. Jak zawsze mieliśmy szczście współpracować z miesamiwitą Grupą 12, która pomogła nam zobrazować nasze złowrogie wizje. Do zobaczenia wkrótce."

 

"I Loved You At Your Darkest", który ukazał się 5 października został wyprodukowany przez Behemoth. Bębny współprodukował Daniel Bergstrand (Meshuggah, In Flames), miksem zajął się Matt Hyde (Slayer, Children Of Bodom), masteringiem Tom Baker (Nine Inch Nails, Marilyn Manson), a w nagraniach wzięła udział siedemnastoosobowa polska orkiestra pod dyrekcją Jana Stokłosy.

26 lipca startuje trasa amerykańska trasa Knotfest, w której wezmą udział Slipknot, Volbeat, Gojira i Behemoth. Na polskich scenach zespół pojawi się już we wrześniu. Trasa “Ecclesia Diabolica Baltica” obejmie sześć koncertów w naszym kraju:

26 września – Wrocław / A2
27 września – Poznań / Hala MTP 2
28 września – Katowice / Spodek
29 września – Warszawa / Hala Expo XXI
5 października – Gdańsk / B90
6 października – Kraków / Tauron Arena Kraków   

Zdjęcie: Grzegorz Gołębiowski