„Bez przebaczenia” - posłuchaj nowego utworu Frontside

Newsy
„Bez przebaczenia” - posłuchaj nowego utworu Frontside

Można już zapoznać się z pierwszym utworem „Bez przebaczenia”, zapowiadającym nadchodzący album Frontside zatytułowanym "Zmartchwywstanie".

"Zmartchwywstanie" zapowiadany jest jako najcięższy materiał grupy od 2010 roku. Przypomnijmy, że premiera płyty już 14 września nakładem Mystic. 

Utworem zapowiadający nowe wydawnictwo jest "Bez przebaczenia".

 

Mówi założyciel Frontside, Mariusz „Demon” Dzwonek: „Przedstawiamy świat, jakiego nie chcesz dostrzec, świat, jakiego się boisz i jakiego się wypierasz. Za fasadą ładu i porządku czai się zakłamanie i hipokryzja pełna wątłych, zapomnianych norm i prawideł. To jest inny wymiar życia, którego nie chcesz dotknąć – podczas gdy on niepostrzeżenie dotyka Ciebie. To wymiar niebezpieczny dla naszego jestestwa... pozbawiony zasad, opierający się na wypaczonej wierze, brudnych chwytach, To świadectwo losów napisanych zdradą, wojną i sponiewieraną nadzieją.

To nie jest płyta dla tych, którzy wygodnie siadają przed telewizorem i bezrefleksyjnie chłoną propagandę. To nie jest płyta zgorzkniałych teorii spiskowych czy sztucznej szydery. Opisujemy świat jakiego powinniśmy się bać - świat jakiego z pewnością nie chcemy dla naszych następnych pokoleń. Ktoś powie, że to alternatywna rzeczywistość...Odpowiem: witaj w realnym świecie...

To płyta twarda. To bodajże najcięższe dzieło w naszym dorobku. Niektórzy czekali na tę płytę 8 lat...Wszyscy dostaną po prostu to na co zasłużyli”.

Lista utworów:

1 Zmartwychwstanie
2 Poznaj swoich wrogów
3 Bez przebaczenia
4 Krew, ogień, śmierć
5 Pieczęcią niech będzie krew
6 Przynoszę wam ogień
7 Kolejna niewinna ofiara
8 Martwy jak ty
9 Jak światłość i mrok
1O Iluminacja
11 Bóg cię nie ocali

Przypomnijmy, że już w listopadzie wystartuje trasa Knock Out Tour 2018, w ramach której wystąpią Decapitated, Frontside, Virgin Snatch oraz Drown My Day

22 listopada (czwartek) – Poznań „U Bazyla”
23 listopada (piątek) – Gdańsk „B90”
24 listopada (sobota) – Szczecin „Peron 5”
25 listopada (niedziela) – Wrocław „A2”
29 listopada (czwartek) – Łódź „Scenografia”
30 listopada (piątek) – Warszawa „Progresja”
1 grudnia (sobota) – Białystok „Gwint”
2 grudnia (niedziela) – Bydgoszcz „Estrada”
6 grudnia (czwartek) – Kraków „Kwadrat”
8 grudnia (sobota) – Lublin „Graffiti”
9 grudnia (niedziela) – Katowice „Mega Club”

Bilety dostępne na: https://sklep.knockoutprod.net