Riverside wraca na scenę

Newsy
Riverside wraca na scenę

Kilka dni po rocznicy śmierci Piotra Grudzińskiego - dokładnie 25 lutego 2017 roku, Riverside zagra w warszawskiej Progresji swój pierwszy koncert po przerwie.

Koncert dla Riverside najważniejszy i na pewno najbardziej emocjonalny. Koncert, który odbędzie się w klubie przez długie lata związanym z zespołem - warszawskiej Progresji. Koncert na którym pojawią się zaproszeni goście. Koncert, który będzie początkiem zupełnie nowego rozdziału w historii Riverside.

25 lutego 2017 roku będzie miało miejsce wydarzenie specjalne i jedyne w swoim rodzaju. Dla Grudnia, dla Riverside i dla każdego z nas.

Sprzedaż biletów rozpocznie się 7 listopada 2016. Będzie można je nabyć w klubie, sklepie Vintage Vinyl oraz na stronie klubu Progresja.

Więcej szczegółów wkrótce.

Wydarzenie na FB

Przypomnijmy, że 21 października ukazał się najnowszy album Riverside, "Eye Of The Soundscape". Jest to kompilacja utworów instrumentalnych, zawierająca ponad 30 minut premierowego materiału, ostatniego nagranego ze zmarłym na początku roku gitarzystą zespołu, Piotrem Grudzińskim.

Powiązane artykuły